Październik 2023 r.

Żagiel Dom sp. z o.o. podpisał z nami umowę na kontynuację budowy osiedla activeCITY.
W ramach nowego etapu powstaną dwa budynki mieszkalne wielorodzinne (B2 i B3) przy ul. Wolińskiego w Lublinie.

Maj 2023 r.

W dniu 09.05.2023 r. zawarliśmy umowę z firmą Inergia sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na wykonanie projektu i wybudowanie hali magazynowej o powierzchni ok. 2200 m2 przy ul. Budowlanej w Lublinie.

Kwiecień 2023 r.

Podpisaliśmy umowę z firmą Żagiel Dom sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego C3 w ramach realizacji III już etapu osiedla activeCITY położonego przy ulicy Wolińskiego w Lublinie.

Grudzień 2022 r.

Grupa MODERN-EXPO S.A. ponownie podpisała z nami umowę zlecając dobudowę budynku hali magazynowej jako II etap inwestycji przy ul. Spiessa w Lublinie na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Listopad 2022 r.

Firma AGROLAB Polska sp. z o.o. podpisała z nami umowę na II etap budowy budynku laboratoryjnego przy ul. Żyrzyńskiej w Końskowoli.

Czerwiec 2022 r.

Z przyjemnością informujemy, że współpraca z firmą ALIPLAST sp. z o.o. zaowocowała kolejnym kontraktem .

Podpisaliśmy umowę na rozbudowę budynku produkcyjno – magazynowego o budynek usługowy – hala na skarpie przy ul. W. Moritza 3 w Lublinie.

Marzec 2022 r.

Podpisaliśmy umowę z firmą AGROLAB Polska sp. z o.o. na budowę budynku laboratoryjnego o powierzchni ok. 3000 m2  przy ul. Żyrzyńskiej w Końskowoli.

Grudzień 2021 r.

Żagiel Dom sp. z o.o. podpisał z nami umowę na kontynuację budowy osiedla ORKANA Residence.

W ramach etapu II  powstaną trzy budynki mieszkalne wielorodzinne przy ul. Hetmańskiej w Lublinie.

Grudzień 2021 r.

Podpisaliśmy umowę z firmą Europiek Sp. z o.o. na budowę hali produkcyjno – magazynowej (piekarni) wraz z częścią biurową przy ul. Vetterów 13 w Lublinie.

Lipiec 2021 r.

Grupa Żagiel zaufała nam po raz kolejny.

Spółka CHR Żagiel Auto Sp. z o.o. podpisała z nami umowę na budowę CENTRUM NAPRAW POWYPADKOWYCH ŻAGIEL – BUDYNKU PRODUKCYJNO MAGAZYNOWEGO Z CZĘŚCIĄ SOCJALNO- BIUROWĄ przy ulicy Ornej w Lublinie.

Maj 2021 r.

MODERN-EXPO S.A. globalny dostawca zintegrowanych rozwiązań dla handlu  – zaufało nam kolejny raz zlecając wykonanie projektu wykonawczego oraz budowę hali produkcyjno – magazynowej w Lublinie na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Styczeń 2021 r.

Firma JS Budownictwo sp. z o.o. po raz kolejny została wyróżniona tytułem Gazeli Biznesu 2020 i znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Tytuł przyznawany jest przez dziennik Puls Biznesu we współpracy z firmą Coface Poland.

Grudzień 2020 r.

Podpisaliśmy umowę z firmą ALIPLAST sp. z o.o.  z siedzibą w Lublinie na budowę budynku bazy sprzętu przy ul. W. Moritza 3 na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie.

Grudzień 2020 r.

Podpisaliśmy umowę z Żagiel Dom sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na budowę kolejnych trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w ramach realizacji II etapu osiedla activeCity położonego w zbiegu ulic Wapowskiego i Wolińskiego w Lublinie.

Wrzesień 2020 r.

Podpisaliśmy umowę z ALIPLAST sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na wykonanie robót budowlanych w ramach rozbudowy hali produkcyjno – magazynowej przy ul. Moritza w Lublinie (teren Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie).

Czerwiec 2020 r.

Podpisaliśmy umowę z firmą TECHJON z siedzibą w Lublinie na budowę budynku socjalno – biurowego oraz hali produkcyjno – magazynowej  wraz z infrastrukturą w miejscowości Barak gm. Jastków.

Styczeń 2020 r.

Podpisaliśmy umowę na kompleksowe wykonanie prac remontowo-budowlanych związanych z rozbudową i przebudową budynku Centrum Dystrybucji EUROCASH przy ul. Metalurgicznej w Lublinie.

Grudzień 2019 r.

Rozpoczynamy budowę 11-kondygnacyjnego apartamentowca zlokalizowanego pomiędzy ul. Orkana a Hetmańską w Lublinie.

Inwestycja należy do spółki Żagiel Dom. Tworzyć ją będzie 136 mieszkań liczących od 29 do 130 m kw.

 

Listopad 2019 r.

Podpisaliśmy umowę na budowę budynków mieszkalno-usługowych przy skrzyżowaniu ulicy Północnej oraz alei Kompozytorów Polskich.

W skład inwestycji o nazwie Dwie Wieże wchodzą dwa budynki:

– Wieża Północna, w której będą znajdować się 32 pokoje studenckie oraz 47 lokali mieszkalnych,
– Wieża Południowa, w której znajdzie się 79 lokali mieszkalnych.

Czerwiec 2019 r.

Podpisaliśmy umowę z LUBCON POLSKA sp. z o.o. na generalne wykonawstwo budynku magazynowego z częścią biurowo-usługową i zapleczem socjalnym przy ul. Piaseckiej w Świdniku.

Maj 2019 r.

Rozpoczęcie prac przygotowawczych na terenie budowy budynków mieszkalno-usługowych przy ul. Północnej w Lublinie.

 

Styczeń 2019 r.

JS Budownictwo sp. z o.o. została wyróżniona tytułem Gazeli Biznesu 2018, potwierdzając po raz kolejny swoją pozycję w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Wrzesień 2018 r.

Wygraliśmy przetarg na budowę budynku produkcyjno-magazynowego fabryki MARGOMED przy ul. Plewińskiego i Hessa w Lublinie. Inwestorem jest Przedsiębiorstwo Produkcyjne MARGOMED Stanisław Margol z siedzibą w Lublinie. Obiekt znajdować się będzie w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec Podstrefa Lublin.

Wrzesień 2018 r.

17 września 2018 r. zawarliśmy umowę z CRH Żagiel Dom sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na budowę trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w ramach realizacji I etapu osiedla activeCity położonego w zbiegu ulic Wapowskiego i Wolińskiego w Lublinie.

Lipiec 2018 r.

W ramach programu stażu zawodowego realizowanego w związku z projektem ,,Przejdź na zawodowstwo – dzisiaj szkoła jutro sukces” umożliwiamy zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych uczniom Technikum Budowlano – Geodezyjnego w Państwowych Szkołach Budownictwa i Geodezji im. H. Łopacińskiego w Lublinie.

   

Maj 2018 r.

Zawarliśmy umowę z Przedsiębiorstwem Produkcyjnym MARGOMED Stanisław Margol z siedzibą w Lublinie na budowę budynku sterylizatorni z zapleczem socjalnym przy ul. Plewińskiego / Hessa w Lublinie. Obiekt znajdować się będzie w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec Podstrefa Lublin.

Maj 2018 r.

Podpisaliśmy umowę z PPH PARYS sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na budowę zakładu produkcyjno-magazynowego z zapleczem socjalnym na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie.

Marzec 2018 r.

Podpisaliśmy umowę z Ledrin sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na rozbudowę hali produkcyjno-magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie.

Marzec 2018 r.

Podpisaliśmy umowę z LUK sp z o. o. SKA z siedzibą w Lublinie na budowę Apartamentowca przy ul. Północnej 37 (II etap). Budynek będzie posiadał jedenaście kondygnacji naziemnych, w których znajdzie się 107 lokali mieszkalnych oraz 7 lokali usługowych.

Luty 2018 r.

Podpisaliśmy umowę z CEWAR sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Lublinie na budowę hali produkcyjnej z częścią biurowo-socjalną i wiatą magazynową na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie.

Styczeń 2018 r.

Firma JS Budownictwo sp. z o.o. po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu Gazel Biznesu.

Tytuł przyznawany jest przez dziennik Puls Biznesu we współpracy z firmą Coface Poland.

Celem rankingu jest wskazanie i wyróżnienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

KRYTERIA RANKINGU

Gazela Biznesu 2017 jest firmą, która:

  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2014 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś,
  • w roku bazowym 2014 osiągnęła przychody ze sprzedaży w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych,
  • w latach 2014-2016 z roku na rok notowała wzrost przychodów ze sprzedaży,
  • w latach 2014-2016 ani razu nie odnotowała straty,
  • umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

Październik 2017 r.

Podpisaliśmy umowę z Drukarnią EMBE PRESS S. Bezdek, M. Mamczarz Sp. J. z siedzibą w Lublinie na budowę budynku drukarni przy ul. E. Plewińskiego w Lublinie.

Sierpień 2017 r.

Podpisaliśmy umowę z BURY sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na budowę zakładu samochodów ciężarowych z myjnią i zapleczem socjalno-biurowym przy ul. Samorządowej w Radomiu.

Sierpień 2017 r.

Podpisaliśmy umowę z ALIPLAST sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na wykonanie robót budowlanych drogowych w ramach rozbudowy hali przy ul. Moritza w Lublinie (teren Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie).

Lipiec 2017 r.

Podpisaliśmy umowę z ALIPLAST sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na wykonanie robót budowlanych w ramach rozbudowy hali przy ul. Moritza w Lublinie (teren Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie).

Styczeń 2017 r.

Podpisaliśmy umowę z SIPMA S.A. z siedzibą w Lublinie na wykonanie robót modernizacyjno-remontowych hali przy ul. Budowlanej 28 w Lublinie dla Inergy Automotive Systems Poland sp. z o.o.

 

Grudzień 2016 r.

Podpisaliśmy umowę z LUK sp z o. o. SKA z siedzibą w Lublinie na budowę piętnastokondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego z garażem podziemnym, przyległym garażem otwartym oraz wolnostojącym budynkiem garażowym otwartym przy ul. Północnej w Lublinie.

Sierpień 2016 r.

Zawarliśmy umowę z EUROCASH S.A. na rozbudowę Centrum Dystrybucyjnego Eurocash Lublin przy ul. Metalurgicznej.

Kwiecień 2016 r.

Podpisaliśmy umowę z MODERN-EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na budowę hali z budynkiem socjalno – biurowym w Lublinie przy ul. Spiessa.

Jest to nasza ósma budowa na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie.

IMG_1282

Marzec 2016 r.

POL-SKONE sp. z o.o. zaufało nam już po raz piąty! Otrzymaliśmy zlecenie na budowę w systemie generalnego wykonawstwa Zakładu Nr 4 o powierzchni ponad 16.000 m2, zlokalizowanego na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie.

Grudzień 2015 r.

Podpisaliśmy umowę z Chrzanowscy DEVELOPMENT sp. z o.o. na wykonanie stanu surowego otwartego budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 6 z lokalem usługowym oraz garażem roboczym na Osiedlu Leonówka w Lublinie.

http://leonowka.eu/

leo_6aldik

Listopad 2015 r.

Podpisaliśmy umowę z SIPMA S.A. z siedzibą w Lublinie na wykonanie robót modernizacyjnych pomieszczeń szatni, łaźni, węzła cieplnego i korytarza w piwnicy w obiekcie nr 30 przy ul. Budowlanej 28 w Lublinie.

Październik 2015 r.

Rozpoczęliśmy budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z garażami podziemnymi przy ul. Poligonowej w Lublinie w ramach budowy Osiedla Ruczaj dla Inwestor Development sp. z o.o. sp. k.Budynek B1

http://osiedleruczaj.com.pl

Lipiec 2015 r.

30 lipca 2015 r. podpisaliśmy umowę z BURY sp. z o.o. na generalne wykonawstwo budynku hali chłodni wraz z zapleczem socjalno-biurowym przy ul. Konstruktorów w Lublinie.

Czerwiec 2015 r.

23 czerwca podpisaliśmy umowę z Zakładem Leczniczym Uzdrowisko Nałęczów S.A.” na dostosowanie warunków ewakuacji ludzi do obowiązujących wymagań przeciwpożarowych w budynku Uzdrowiskowego Szpitala Kardiologicznego w Nałęczowie.

Czerwiec 2015 r.

11 czerwca 2015 r. podpisaliśmy umowę z ASQUINI POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie na generalne wykonawstwo budynku hali produkcyjno-magazynowej z wiatą magazynową oraz zapleczem socjalno-biurowym przy ul. E. Plewińskiego w Lublinie.

Jest to już nasza piąta realizacja na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie.

Czerwiec 2015 r.

9 czerwca podpisaliśmy umowę z POL-SKONE sp. z o.o. na generalne wykonawstwo budowy hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalnym oraz przebudową dróg wewnętrznych w miejscowości Biłgoraj.

To nasze czwarte zlecenie otrzymane od firmy POL-SKONE.

Czerwiec 2015 r.

ALIPLAST EXTRUSION sp. z o.o. zleceniem z 1 czerwca powierzył naszej firmie wykonanie remontów i modernizacji zakładu produkcyjnego przy ul. W. Moritza w Lublinie.

Lipiec 2014 r.

Podpisaliśmy umowę z PPH „ORION” na generalne wykonawstwo budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym wraz z infrastrukturą techniczną, obsługą komunikacyjną i miejscami parkingowymi  zadania PORĘBA-ROZTOCZE przy ul. Gęsiej 28 w Lublinie.