Firma JS Budownictwo sp. z o.o. powstała w 2007 roku na bazie wieloletniego doświadczenia udziałowców spółki zdobytego podczas kilkunastu lat działalności na rynku budowlanym w Polsce.

Firma JS Budownictwo sp. z o.o. specjalizuje się w następujących usługach:

  • realizacja robót budowlanych w Generalnym Wykonawstwie,
  • wykonawstwo oraz podwykonawstwo w zakresie robót żelbetowych,
  • montaż i dostawa konstrukcji stalowych,
  • remonty oraz modernizacje,

Naszym celem jest  zadowolenie naszych  Klientów, realizowane poprzez terminowość oraz zapewnienie jak najwyższej jakości  wykonywanych robót budowlanych.

Nasza firma dysponuje wysoko-kwalifikowaną kadrą techniczną posiadającą wymagane uprawnienia oraz wieloletnią praktykę w budownictwie. Aktualnie zatrudniamy 50 osób.

Dzięki dobrej organizacji oraz kompetentnej kadrze pracowników i wypróbowanych podwykonawców jesteśmy w stanie realizować inwestycję kompleksowo i w uzgodnionym terminie.

Współpracujemy z zaufanymi i rzetelnymi dostawcami materiałów budowlanych, co pozwala nam realizować budowy w cenie satysfakcjonującej naszych Klientów.

Zarząd Firmy:

Piotr Jaguś – Prezes Zarządu
Piotr Falandysz – V-ce Prezes Zarządu
Magdalena Marciocha - Dyrektor Biura Zarządu

Naszymi klientami są:

MODERN EXPO S.A., CRH Żagiel Auto sp. z o.o., EUROPIEK sp. z o.o., AGROLAB Polska sp. z o.o., TECHJON Adam Jonasz, LUBCON Polska sp. z o.o., CRH Żagiel Dom sp. z o.o., P.P.H. PARYS sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjne MARGOMED Margol Stanisław, Cewar sp. z o.o. spółka komandytowa, Eurocash S.A., Ledrin sp. z o.o., LUK sp. z o.o. SKA, Drukarnia EMBE PRESS S. Bezdek M. Mamczarz sp.j., Bury sp. z o.o., Chrzanowscy Development sp. z o.o., HUP-BUD sp. z o.o., BURY sp. z o.o., Inwestor Development sp. z o.o. spółka komandytowa, Asquini Polska sp. z o.o. , Aliplast sp. z o.o., Drukarnia M&S Sitodruk s.j. Świdnik, Złomowisko JAWA Poraj O/Lublin, Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A., Spółdzielnia Mieszkaniowa OAZA w Lublinie, DEF Sp. z o.o. Kraków, Ocmer sp. z o.o. Łódź, Llentabhallen sp. z o.o. Gdańsk, Żywiec Rapid Trade sp. z o.o., NICOLS sp. z o.o. Trawniki, Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., Zamil Steel Polska, Shop and Office S.A.; Eko-Geo M. Biłyk, ABT AUTONISS sp. z o.o. Lublin, ENERGOSERWIS S.A. Lublin, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Lubelski Park Naukowo Technologiczny S.A., MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ CHRZANOWSCY sp. z o.o., HTF sp. z o.o., TBV sp. z o.o., MPC Metal sp. z o.o., LOCOMOTIVA W. Chrzanowski, AGL Division sp. z o.o., RADPOL S.A. (Rurgaz), Ledrin sp. z o.o., INERGY Polska sp. z o.o., URSUS S.A., Pol-Skone sp. z o.o., Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie, Makrochem sp. z o.o. Lublin, Budomex sp. z o.o.,  SIPMA S.A.

dyplombhp2_1

pipa0001